ALFISTI MACEDONIA

Cuore Sportivo
 
HomeHome  CalendarCalendar  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Dobredojde!!! и на кирилица Добредојде!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Cuore
Moderator
Moderator


Posts : 6
Join date : 2012-06-28

ПишувањеПредмет: Dobredojde!!! и на кирилица Добредојде!!!   Чет Јун 28, 2012 1:41 pm

Aj zdravo od mene Very Happy Very Happy Very Happy, konechno!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Dobredojde!!! и на кирилица Добредојде!!!
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ALFISTI MACEDONIA :: Општо за форумот :: Добредојдовте-
Отиди до: